home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Listopad 2017 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

80

Čím více o události víte, tím víc omylů odhalíte v novinové reportáži.

APLA-JM se zúčastní festivalu Střelické strunobraní 2011. Na poslední chvíli se obě organizace dohodly na spolupráci. APLA-JM se zúčastní tradičního jarmarku, kde bude nabízet výrobky zejména z keramické dílny, ale i náramky "Přátelství pro autismus" . Dále APLA-JM nabídne výstavu výtvarných prací autistických dětí, která se uskuteční v rámci festivalu v prostorách Obecního úřadu Střelice.

Plakát na tento festival najdete ke stažení zde nebo v příloze tohoto článku, můžete si také pustit video k této akci.

Všichni jste srdečně zváni!

Asociace pomáhající lidem s autismem APLA- JM o.s. vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma Čtvero ročních ročních období aneb Jak byste ztvárnili jaro, léto, podzim, zimu.Vaše díla budou poslány do pojišťovny Kooperativa, která pořádá pro neziskové organizace výtvarnou soutěž s možností zařadit svá díla do připravovaného kalendáře či PF na rok 2012. Dílo, které bude vybráno bude oceněno částkou 10 000,- Kč.

Dílo (obrázek nebo koláž) může být výsledkem práce jednotlivce i skupiny. Doporučený rozměr - A4. Jestliže máte zájem pomoci APLA JM o.s. soutěžit o finanční odměnu, prosím obrázky přineste nejpozději do 27.června 2011 do kanceláře   ul. Fügnerova 30.

Zapojte se i Vy do komunitního rozvoje a realizujte své nápady z oblasti sociálního rozvoje a začleňování osob s autismem, pokud jste ve věku do 26 let. Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s. nabízí odborné vedení a zkušenosti při přípravě a realizaci Vašeho projektu zaměřeného na podporu lidí s autismem v rámci grantového programu (GP) V pohybu Nadace Vodafone Česká republika.

V rámci GP bude rozděleno mezi úspěšné žadatele 5.000.000 Kč. Své žádosti můžete zasílat do nadace 30. 6. 2011.Nestíháte to?? Nevadí, 2. kolo GP má uzávěrku do 30. 9. 2011 :-)

Více o programu V pohybu najdete zde: http://www.nadacevodafone.cz/cs/grantove-programy/vpohybu.shtml

Prosíme zájemce o spolupráci s APLA-JM o.s., aby nás kontaktovali na tel.: 548 220 345 nebo mejlem: kancelar@apla-jm.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Šťastní držitelé volného vstupu do Rodinného zábavního parku Bongo.

 

           

     

Vážení rodiče dětí s PAS,
pokud přemýšlíte, jak zábavně a netradičně oslavit se svými dětmi Mezinárodní den dětí, pak můžete využít nabídku Rodinného zábavního parku Bongo Brno, kteří mají pro držitele kartičky ZTP a ZTP/P  vstup zdarma (platí i pro průvodce). APLA-JM o.s. ,  Rodinný zábavný park Bongo Brno a Myš Maš PR pro vás přichystal 3 volné vstupenky pro rodinu právě na Mezinárodní den dětí, tj. na středu 1.6.2011.První tři z Vás, kteří nám přinesou obrázek malovaný dítětem s PAS, dostanou od nás vstupenku pro celou rodinu zdarma a mohou tak strávit den dětí v Rodinném zábavním parku Bongu Brno:

  • obrázky můžete začít nosit ve čtvrtek 19. května
  • nejpozději do pondělí 30. května do 12:00
  • vždy se, prosím, předem ohlašte telefonicky buď na 775 199 800, nebo 777 275 182
  • první tři obdrží rodinnou vstupenku do Rodinného zábavního parku Bongo Brno
  • všechny obrázky, které obdržíme, budou dále vystavovány

 

 PROJEKT ZAMĚSTNÁVÁNÍ LIDÍ S AUTISMEM JE FINANCOVÁN Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU V ČR PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR

 

               

    

        

             

       

                 

              

     

         

Úřad městské části Brno - Líšeň

Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská

Římskokatolická farnost u kostela sv. Petra a Pavla v Brně

Základní škola Brno, Štolcova 16

Speciálně pedagogické centrum při Základní škole Brno, Štolcova 16

Centrum nadania

 

 PROJEKT ZAMĚSTNÁVÁNÍ LIDÍ S AUTISMEM JE FINANCOVÁN Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU V ČR PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR

 

          

        

    

 

    

 

               

 

     

 

         

       


ŽVS Vesna, o.s.,

Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská,

BATON ROUGE HIGH FESTIVAL SINGERS, Baton Rouge, Louisiana, U.S.A.

CONCORDIA UNIVERSITY CHOIR, Portland, Oregon, U.S.A.,

Základní škola Brno, Štolcova 16,

Speciálně pedagogické centrum při Základní škole Brno, Štolcova 16

Jiří Baksa

CENTRUM NADANIA 

V pondělí 9. května 2011 se uskutečnil v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně Benefiční koncert duchovní hudby, jehož výtěžek byl věnován Asociaci pomáhající lidem s autismem APLA-JM. V programu účinkovali DÓMSKÝ KOMORNÍ SBOR a CONCORDIA UNIVERSITY CHOIR, Portland, Oregon, U.S.A., pod vedením Kurta Berentsena.

Z dobrovolného vstupného byla naše organizace podpořena částkou 3.500,- Kč.

Děkujeme všem účinkujícím, pořadatelům a návštěvníkům koncertu za podporu!

Ostatní fotografie z uskutečněné akce naleznete po rozkliknutí přiloženého obrázku.

Srdečně Vás zveme 9. května v 18:00 na Benefiční koncert duchovní hudby.

Koncert se bude konat v katedrále sv. Petra a Pavla a vystoupí na něm americký pěvecký sbor Concordia group a Dómský komorní sbor Brno. Výtěžek dobrovolného vstupného bude věnován Asociaci pomáhající lidem s autismem APLA - JM.

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, Městská organizace v Brně, pořádá 10. května 2011 setkání nad tématem zmíněným v nadpisu. Toto téma jistě zajímá i mnoho rodičů autistických dětí. Více informací o této akci najdete zde, nebo si je můžete stáhnout v příloze tohoto článku.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 15.11.2017 09:00:28 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.